В Україні збільшили штрафи за відмову в пільговому проїзді учасникам бойових дій

В Україні зростуть штрафи за відмову в пільговому проїзді учасникам бойових дій та ветеранам

Верховна Рада остаточно схвалила законопроєкт щодо посилення відповідальності, тобто збільшення розміру штрафів, за безпідставну відмову в пільговому перевезенні учасникам бойових дій та ветеранам. Об этом сообщает stakhanov-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Свої голоси за законопроєкт №0893 віддали 303 народних депутати.

Старі штрафи за безпідставну відмову у проїзді становили всього 136 гривень (тобто 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Тепер штрафи зростуть до 850 гривень (тобто до 50 мінімумів). Штрафуватимуть водіїв громадського транспорту та підприємців.

У першому читанні цей закон схвалила ще попередня Рада 4 червня. І тоді документ передбачав штраф у розмірі 2500 гривень (150 мінімумів).

В цілому ухвалено Закон, якми вносяться зміни до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і посилюється відповідальніость за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян #ЗП0893 ️https://t.co/XlNqKTayrT pic.twitter.com/rUkNIHzMNY

— Верховна Рада України (@verkhovna_rada) October 3, 2019


Джерело статті: “http://24tv.ua/v_ukrayini_zbilshili_shtrafi_za_vidmovu_v_pilgovomu_proyizdi_uchasnikam_boyovih_diy_n1214294”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя