Верховний Суд залишив лося у Червоній книзі

news-image: Верховний Суд залишив лося у Червоній книзі
Касаційна інстанція відмовила мисливцям у позові до Мінекології.

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив мисливцям у позові до міністра екології про скасування наказу про внесення лосів до Червоної книги. Об этом сообщает vessti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляють у співтоваристві "Відкриті клітки" у Facebook, пише Уніан.

"Тільки що закінчилося засідання у Верховному Суді. Колегія суддів відмовила в задоволенні касаційної скарги мисливців. Це означає, що лось залишається в Червоній книзі України! Спасибі всім учасникам справи, колегам, а також суду, який знайшов справедливий баланс між інтересами суспільства і мисливськими господарствами", — йдеться в повідомленні.

Таким чином, суд підтримав рішення шостого Апеляційного адмінсуду, який скасував рішення Окружного адмінсуду Києва про скасування наказу про занесення лося європейського до Червоної книги.

Нагадаємо, в січні 2018 року Мін’юст України зареєстрував наказ Мінприроди про внесення лося європейського до Червоної книги України. 27 листопада Окружний адмінсуд Києва скасував цей наказ. 8 квітня 2019 року шостий Апеляційний адміністративний суд скасував рішення Окружного адмінсуду.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/verhovnyy-sud-zalyshyv-losya-u-chervoniy-knyzi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя