У «Слузі народу» відхрестились від ідеї робити Гройсмана ще раз прем’єром

Сьогодні в інтернеті з’явилася реклама, в якій йдеться, що «Зе!команда» нібито підтримує Гройсмана на посаді очільника уряду  — У «Слузі народу» відхрестились від ідеї робити Гройсмана ще раз прем’єром
Сьогодні в інтернеті з’явилася реклама, в якій йдеться, що «Зе!команда» нібито підтримує Гройсмана на посаді очільника уряду
Партія «Слуга Народу» не роздає посади та не домовляється з політиками — заявили в політсилі Об этом сообщает primecrime.in.ua со ссылкой на СМИ.


В партії «Слуга народу» заперечили, що бачать нинішенього очільника уряду Володимира Гройсмана прем’єр-міністром України і після переобрання парламенту та формування нового Кабміну.


Про це йдеться на сторінці «Слуга народу — команда Зеленського у Василькові».«Креативність» фейків нас вражає. Офіційно заявляємо, що ніяких перемовин щодо призначення тих чи інших людей на посади ми не проводимо. Партія «Слуга Народу» не роздає посади та не домовляється з політиками. Будьте обережні, довіряйте лише перевіреній інформації», — йдеться у повідомленні.Зазначимо, сьогодні зранку в інтернеті з’явилася реклама, в якій йдеться, що «Зе!команда» нібито підтримує нинішнього очільника уряду. «Ми бачимо Гройсмана наступним прем’єром», — сказано в ній лаконічно без жодних посилань та уточнень.


Слід також зазначити, що сьогодні американська журналістка назвала п’ять кандидатів у прем’єри України.


Крім того нагадаємо, що Зеленський хоче люстраціі усіх, хто керував країною з 2014 року.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-sluzi-narodu-vidhrestilis-vid-ideji-robiti-groysmana-shche-raz-premjerom--609111.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя